SelfCookingCenter XS

Profesjonalna klasa w małym formacie

Kochamy wyzwania. Dlatego też odważyliśmy się na coś, co do tej pory wydawało się niemożliwe. Małe urządzenie o pełnej mocy, inteligencji i wydajności naszego SelfCookingCenter.

W ramach intensywnych badań prowadzonych przez naszych fizyków, inżynierów i kucharzy udało się nam zmniejszyć konstrukcję urządzenia bez żadnych kompromisów. Dla Państwa otwierają się nowe możliwości zastosowania. Nowy SelfCookingCenter® XS – nasz inteligentny system przyrządzania potraw w niewielkim formacie – znajdzie miejsce w każdej kuchni, a dzięki wyrafinowanym rozwiązaniom instalacyjnym nadaje się również do gotowania pokazowego oraz jako urządzenie specjalne w restauracjach. Oczywiście gwarantuje niezmienną najwyższą jakość – taką, jaką znają Państwo z innych urządzeń RATIONAL.

Gotowanie z wykorzystaniem SelfCookingCenter® XS to praca bez kompromisów: 100 % wydajności, 100 % jakości potraw, 100 % inteligencji.

Prosty, oszczędny i zajmujący niewiele miejsca

Połączenie wysokiej temperatury i pary w jednym urządzeniu stwarza zupełnie nowe możliwości profesjonalnego gotowania. Potrawy przyrządzane są w bardzo delikatny sposób. Dlatego też są zdrowsze i doskonale nadają się do utrzymywania pełnowartościowej diety. Nowe urządzenie SelfCookingCenter® XS pokrywa 95 % wszystkich powszechnie stosowanych metod przyrządzania potraw.

Oczywiście SelfCookingCenter® XS posiada wszystkie inteligentne funkcje SelfCookingCenter®. Nasz nowy system stanie się Państwa asystentem w kuchni, zapewniając wysoką jakość potraw, prostą obsługę i najwyższą wydajność.

4 asystentów - nieskończone możliwości

Prostota dzięki inteligencji kulinarnej – iCookingControl

Wystarczy wybrać produkt, ustalić pożądany rezultat i gotowe! iCookingControl zawsze przyrządza potrawy zgodnie z życzeniem użytkownika. Nie ma przy tym żadnego znaczenia, kto w danej chwili obsługuje urządzenie. Rozpoznaje ono stan i wielkość produktów oraz ich ilość. Myśli, uczy się i za każdym razem ustala idealną procedurę przyrządzania potraw. Dodatkowo samodzielnie podejmuje konieczne regulacje.

Precyzja gwarancją najwyższej jakości – HiDensityControl

Wysoce czułe sensory na bieżąco ustalają aktualne warunki w komorze. Funkcja HiDensityControl® precyzyjnie dostosowuje dopływ energii do potrzeb potraw, a następnie skutecznie i równomiernie rozprowadza ją w komorze. W rezultacie urządzenie zapewnia najwyższą jakość potraw, załadunek po załadunku – przy minimalnym zużyciu zasobów.

Inteligentne załadunki mieszane – iLevelControl

Dzięki iLevelControl można przyrządzać różne potrawy jednocześnie. Na wyświetlaczu automatycznie pojawia się informacja o tym, które potrawy można przyrządzać w ramach jednego załadunku. Zwiększa to wydajność produkcyjną i pozwala oszczędzić czas, pieniądze, miejsce i energię. W zależności od wielkości załadunku, częstotliwości i czasu otwarcia drzwiczek, czas przyrządzania potraw jest optymalnie dostosowywany do danych produktów. Dzięki temu nic nie zostanie rozgotowane, a rezultat zawsze będzie na tym samym, najwyższym poziomie.

Inteligentna automatyka czyszczenia – Efficient CareControl

Efficient CareControl to wyjątkowa funkcja automatycznego czyszczenia na podstawie rozpoznania rodzaju zabrudzeń i osadu z kamienia, uruchamiana za pośrednictwem jednego przycisku. Dostosowuje się ona do indywidualnych potrzeb użytkownika i proponuje optymalne czyszczenie w określonym czasie. Rezultat: lśniący połysk, higieniczna czystość.

Różnica tkwi w szczegółach